Wysokość honorarium za prowadzenie sprawy jest każdorazowo ustalana indywidualnie z Klientem. Wynagrodzenie zależy od stopnia skomplikowania sprawy, pilności podjęcia czynności, etapu postępowania. Istnieje możliwość ustalenia wysokości wynagrodzenia w systemie ryczałtowym lub godzinowym, które będzie uzależnione od poświęconego czasu pracy Kancelarii na wykonanie danego zadania, którego długości nie można z góry oszacować.

Przeciętny koszt porady prawnej to kwota od 150 zł do 300 zł (netto + podatek VAT w wysokości 23%) za każdą rozpoczętą godzinę w zależności od charakteru sprawy i poświęconego czasu. Opłatę za ewentualną poradę zalicza się na poczet wynagrodzenia za prowadzenie danej sprawy.

Kwota wynagrodzenia radcy prawnego nie obejmuje opłat sądowych, opłaty skarbowej od pełnomocnictwa (17 zł) oraz innych opłat wynikających z przepisów szczególnych.

W celu dowiedzenia się ile może kosztować prowadzenie danej sprawy, proszę o kontakt telefoniczny (+48 517 211 078), ewentualnie mailowy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Płatności mogą być dokonywane gotówką lub przelewem bankowym.